رفتن به نوشته‌ها

زمان و مدارک لازم برای ثبت‌نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،  نتایج با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد و دکتر علوی فاضل با اشاره به إعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی دوره با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی از طریق سایت معاونت سنجش به نشانی www.azmoon.com، گفت: اسامی پذیرفته شدگان بر أساس نتایج آزمون کتبی و مصاحبه با نسبت ٧۵درصد آزمون کتبی و ٢۵درصد مصاحبه و سوابق پژوهشی و آموزشی اعلام شده است.

وی با اشاره به زمان ثبت نام پذیرفته شدگان گفت:پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی باید در محدوده زمانی ٢١ و ٢٢ شهریور ماه روزهای شنبه و یکشنبه با در دست داشتن مدارک لازم به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند.

علوی فاضل افزود: مدارک ثبت نام شامل مدرک و ریز نمرات دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، اصل شناسنامه و کارت ملی با دو سری کپی و ۶ قطعه عکس است.

وی به پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی پژوهش محور نیز اشاره کرد و افزود: پذیرفته شدگان این دوره هم باید در روزهای شنبه و یکشنبه ٢١ و ٢٢ شهریور ماه برای ثبت نام به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند، همچنین داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان ذخیره اعلام شده است، باید به واحد محل انتخابی مراجعه و آمادگی خود را برای ثبت نام قطعی اعلام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چنانچه در دوره دکتری پژوهش محور پذیرفته شده اصلی بنا به هر دلیلی نسبت به ثبت نام اقدام نکرد، واحد دانشگاهی به ترتیب اولویت ثبت نام از ذخیره شدگان را انجام می دهد.

منتشر شده در عمومی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *