رفتن به نوشته‌ها

یازدهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران، ۲۷ و ۲۸ آبان ماه

 

یازدهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران، ۲۷ و ۲۸ آبان ماه امسال به همت انجمن الکتروشیمی ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هدف از برگزاری این سمینار، گردهمایی استادان، پژوهشگران، صنعتگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر علاقه‌مندان در زمینه‌های مختلف الکتروشیمی در سطح کشور، ایجاد هم‌افزایی فعالیت‌های پژوهشی کشور در راستای بومی سازی و ارتقای الکتروشیمی، ترویج تحقیقات بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای در زمینه‌های مختلف الکتروشیمی، بهره‌گیری از دانش فنی، تبادل اطلاعات و تجارب بین متخصصین، پژوهشگران و صنعتگران عرصه الکتروشیمی، گسترش ارتباط مراکز دانشگاهی و پژوهشی با صنایع مرتبط و … است.

یازدهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران حول محورهای نانوالکتروشیمی، الکتروشیمی محاسباتی، سنتز الکتروشیمیایی، بیوالکتروشیمی، خوردگی، الکتروشیمی فیزیک، الکتروشیمی تجزیه و تولید و ذخیره انرژی (پیل سوختی، باتری، ابرخازن و هیدروژن) برگزار می‌شود. در بخشی از این سمینار دو روزه دانشجویان نمونه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز معرفی می‌شوند.

از سوی دبیرخانه سمینار، آخرین مهلت ثبت نام در این سمینار علمی ۲۵ مهرماه امسال اعلام شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.iranecs.ir مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، یازدهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران مورد تائید ستاد نانو برای دریافت حمایت تشویقی پایان‌نامه‌های مرتبط با فناوری نانو در سال ۱۳۹۴ اعلام شده است.

منتشر شده در مسابقه،کنفرانس، همایش

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *