چهارمین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای

چهارمین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای

نکاتی در رابطه با جزئیات برگزاری مسابقه :
– مسابقات حضوری ۴۸ ساعته بازی‌سازی در لیگهای دانشجویی، دانش آموزی و آزاد برگزار می‌گردد. تیم‌هایی که مراحل ثبت‌نام را مطابق مقررات اعلام شده و در تاریخ‌های مشخص شده در سایت انجام دهند و رزومه آن‌ها مورد تایید هیئت داوران قرار گیرد در روزهایی که متعاقبا اعلام خواهد شد ثبت نام حضوری شده و اسکان خواهند یافت.

– قبل از شروع مسابقات هیئت داوران موضوع مسابقات را که تیم‌ها بایستی بازی‌های خود را در آن زمینه طراحی کنند در اختیار تمام تیم‌ها خواهند گذاشت.

-در طول برگزاری مسابقات داوران به‌طور مستمر مراحل طراحی بازی توسط تیم‌ها را کنترل خواهند نمود و در صورت لزوم به تیم‌ها مشاوره خواهند داد.

– استفاده از مدل‌های آماده بازی‌سازی مجاز است مشروط بر آن‌که گزارش آن به تیم داوری ارائه شود.

-ازهر دانشگاه یا موسسه آموزشی حداکثر دو تیم با معرفی نامه رسمی آن دانشگاه یا موسسه آموزشی مجاز به ثبت نام بوده و به شرط تایید رزومه توسط هیات داوران پذیرش خواهد شد.

– حداکثر نفرات هر تیم ۴ نفر می باشد که یک نفر از آنها بعنوان مسئول تیم معرفی می گردد.

– به تیم‌های بازی‌ساز اکیدا توصیه می‌گردد که نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را به همراه داشته باشند.

– تیم های شرکت کننده فقط می توانند لپ تاپ ها یا تبلت های شخصی خود را همراه داشته باشند. آوردن کامپیوترهای PC مجاز نمی باشد.

– هر تیم می‌تواند زمان کار و استراحت خود را به دلخواه تنظیم نماید و کارشناسان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دانشگاه جهت حل مشکلات احتمالی تیم‌ها حضور خواهند داشت.

– مسابقات راس ساعت مقرر شروع و پس از مدت ۴۸ ساعت پایان خواهد یافت و بلافاصله هیئت داوران به ارزیابی عملکرد تیم‌ها خواهند پرداخت و نتایج ارزیابی خود را درمراسم اختتامیه به اطلاع تمام تیم‌ها خواهند رساند.
وسایل ذیل در ا ختیار تیم ها قرار خواهد گرفت :

– یک عدد کامپیوتر همراه با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز مسابقات به شرح زیر در اختیار تیم ها قرار خواهد گرفت.

· چاپگر لیزری و اسکنر به تعداد کافی در سالن مسابقات

· اینترنت بی سیم برای کلیه تیم‌ها

· پد مخصوص طراحی برای بازی‌سازی به تعداد کافی در سالن مسابقات

نرم‌افزارها و موتورهای بازی‌سازی به شرح زیر :

· Game Maker , Winter Mute, Torque ۲D, Xna, …

· Unity , UDK, …

ضمناً هر تیم می‌تواند از لپ‌تاپ شخصی نیز استفاده کند (محتویات نرم‌افزاری لپ‌تاپ‌ها قبل از شروع مسابقه توسط مسئولین مربوطه و در حضور مسئول هر تیم بازبینی شده تا نرم‌افزارهای مورد نیاز نصب و اطلاعات اضافی حذف گردد).

۱۲) مسابقات با حضور کلیه تیم‌های بازی‌سازِ شرکت‌کننده از ۱۹ الی ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد.

· محل برگزاری مسابقات:

سالن سپیده کاشانی واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

· محل اسکان و پذیرایی:

در طول مدت برگزاری مسابقات از کلیه اعضای تیم‌ها پذیرایی به‌عمل خواهد آمد و تیم‌های شرکت‌کننده در مجموعه خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اسکان داده خواهند شد.

· جوایز مسابقات:

– در این دوره از مسابقات تیم های برتر از بین کلیه تیم های شرکت کننده جوایز ارزنده نقدی که متعاقباً اعلام خواهد شد بهمراه لوح و تندیس مسابقات اهدا می شود.

– دبیرخانه مسابقات مصمم است بنا به نظر هیأت محترم داوران از تیم های برتر در دستاوردهای مختلف به نحو شایسته تقدیر بعمل آورد.

· اختتامیه:

در پایان برگزاری مسابقات و در مراسم اختتامیه با حضور هیأت محترم داوران، مسئولین، میهمانان، مدعوین و تیم های بازی ساز، تیم های برتر اعلام و از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد

احسان شهنازی

علاقه ام به الکترونیک و کامپیوتر باعث شده در مقطع ارشد مکاترونیک رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *